Informace pro rodiny


Aktuálně je náročné období pro nás všechny – především pro osoby se speciálními potřebami a jejich rodiny. Právě v tomto čase nesmí být tyto zranitelné skupiny přehlíženy a zvláštní pozornost musí být věnována dopadu krize na jejich životy. To je důvod, proč jsme my, mezinárodní skupina vědců z více než 14 zemí, spojili síly, abychom prozkoumali, jak pandemie koronaviru (COVID-19) a její politické, sociální a ekonomické dopady ovlivňují tyto jednotlivce a jejich rodiny. Naším cílem je přispět k lepšímu pochopení jejich zkušeností a ovlivnit podobu budoucích intervencí ke zlepšení kvality jejich života.

Za tímto účelem jsme vytvořili online dotazník ve více než 9 jazycích zaměřený na Vás, rodiny, rodiče nebo pečovatele osob se speciálními potřebami (např. Porucha autistického spektra, Williamsův syndrom, Downův syndrom atd.), který lze vyplnit pohodlně z domova zhruba během 30 minut.

Chcete-li se zúčastnit, vyberte prosím svůj jazyk na této stránce.

Jsme velmi vděční za Vaši podporu. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na této emailové adrese emotion@unidistance.ch
Stáhnout v PDF

Aktuality


Spuštění webu! logo

16. dubna, 2020 - Spuštění webu!

Naše stránka je online.Zdroje

Bude doplněno ...

Reference


Bude doplněno ...